• Home
  • “Gemeenteblik” – online gezichtenboek gemeenteleden

“Gemeenteblik” – online gezichtenboek gemeenteleden

Via de link “Gemeenteblik” op de website van de Hervormde Gemeente te Ouderkerk a/d IJssel komt u in het met inlogcodes beveiligde online gezichtenboek van onze gemeenteleden. Het doel van ‘Gemeenteblik’ is elkaar te vinden en elkaar (nog beter) te leren kennen.
Als u regelmatig de diensten in de Dorpskerk en/of de Lageweg bezoekt en ook graag wilt meedoen met “ Gemeenteblik”, kunt u onderaan de inlogpagina op de rode tekst ‘registreren’ klikken. Onder het kopje Informatie vindt u de gebruiksaanwijzing en spelregels van ‘Gemeenteblik’.
Kunt u zich niet online registreren en wilt u zich toch graag registreren in ‘Gemeenteblik’? Neem dan contact op met mevrouw Prins, tel. 0180-681415.